Najpopularniejszym sprzętem komputerowym do prac biurowych stały się w ostatnich czasach laptopy z uwagi na ich kompaktowość i mobilność. Jednakże w przypadku długotrwałej, wielogodzinnej pracy przy komputerze optymalnym rozwiązaniem będzie stworzenie własnego zestawu komputerowego, a więc jednostki stacjonarnej i monitora.

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/monitory-poleasingowe/

Dlaczego warto rozważyć zakup sprzętu poleasingowego

Jeśli planujemy wyposażyć firmę warto rozważyć zakup sprzętów poleasingowych. Jest to co prawda używany sprzęt, jednak z najwyższej półki, renomowanych producentów i o najlepszych parametrach. Mamy więc możliwość zakupienia w relatywnie niskiej cenie wyposażenia najwyższej klasy, co z pewnością przełoży się na komfort pracy.

Na jakie parametry trzeba zwrócić szczególną uwagę, wybierając monitor poleasingowy

Przy wyborze monitora poleasingowego powinniśmy kierować się przede wszystkim parametrami, wynikającymi ze specyfiki naszej pracy. Podstawowym takim parametrem jest wielkość monitora. Niektórzy uważają, że im większy monitor, tym wyższy komfort pracy. Nie zawsze się jednak ta reguła sprawdza. Jeśmy przywykliśmy do pracy na małych monitorach, przejście na większy będzie wiązało się dla nas ze sporym dyskomfortem.

Drugim istotnym parametrem jest rozdzielczość. Możemy wybrać monitory w następującej rozdzielczości: HD, Full HD, 4K. Wybór powinien być uzależniony od rodzaju pracy jaką wykonujemy. Dla grafików niezbędne będą monitory w najwyższej rozdzielczości, natomiast w przypadku zwykłej pracy biurowej spokojnie możemy zdecydować się na niższą rozdzielczość, która tez przekłada się na niższą cenę.

Gdzie najlepiej kupić monitory poleasingowe

Wybierając dostawcę sprzętu dla naszej formy w tym monitorów, kierujmy się przede wszystkim renomom sprzedawcy. Zasięgnijmy opinii u znajomych, którzy skorzystali z tego rodzaju usługi. Zanim dokonamy zamówienia upewnijmy się także czy sprzedawca daje nam gwarancję na ten sprzęt oraz jak długo będzie ona obowiązywała. Warto dopytać, czego możemy oczekiwać od sprzedawcy w ramach gwarancji. Czy dokona bezpłatnej naprawy, jakiego rodzaju usterki podlegają gwarancji, jaki jest czas na usunięcie uszkodzeń. Upewnijmy się też, jakie warunki musimy spełnić, aby gwarancja nam przysługiwała. 

Kompetentny sprzedawca urządzeń poleasingowych doradzi nam również w kwestii właściwego użytkowania i sposobu dbania o sprzęt, aby jego żywotność była jak najdłuższa. 

Przeczytaj też: http://www.unumodels.pl/schoeller-allibert-najlepszy-wozek-transportowy/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here