Czy warto mieć stronę internetową w technologii RWD

Współczesny internet różni się od tego, który znamy z poprzedniej dekady. Jest pełen ciekawych treści, a strony internetowe prezentują się bardzo okazale i interesująco. Nowoczesne strony www muszą być kompatybilne z wszelkiego rodzaju urządzeniami mobilnymi. Jak wynika z raportu Digital, Social & Mobile in 2015 prawie 16 milionów polaków korzysta z urządzeń mobilnych. Na świecie liczba ta liczona jest w miliardach. Twórcy stron internetowych zauważyli więc potrzebę dostosowania oferowanych przez siebie serwisów do potrzeb nowoczesnych technologii mobilnych. Projektowanie stron zgodnych z takimi technologiami oferuje białostocka Agencja Interaktywna WiWi.

Graf2

Dzięki ich zastosowaniu wzrasta wygoda korzystania z urządzeń z mobilnym internetem, a w przypadku sklepów internetowych łatwiejsza obsługa równoznaczna jest ze zwiększeniem szansy na sprzedaż. Rozwijającą się technologię mobilną zauważył także koncern Google. W roku 2015 w swoich wytycznych dla webmasterów [https://support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=pl] uwzględnił wymóg dostosowania stron www do potrzeb różnych typów urządzeń oraz rozdzielczości ekranów. Urządzenia mobilne zostały także uwzględnione we wprowadzonej 21 kwietnia 2015 roku nowej wersji algorytmu wyszukiwarki Google, która dodatkowo promuje strony wykonane w technologii RWD. Strony responsywne znajdują się wyżej w wynikach wyszukiwania niż strony wykonywane w starszych technologiach. Jest to kolejny argument przemawiający za wykonaniem strony responsywnej i wykorzystaniem jej we własnym biznesie.

Tego typu strony możemy znaleźć w serwisie www Agencji interaktywnej WiWi. Agencja ma na swoim koncie ponad 100 udanych projektów stron www, sklepów internetowych oraz dużych portali dostosowanych do różnych rozdzielczości ekranu, oraz do wszystkich urządzeń mobilnych. Strony www oferowane przez Agencje interaktywną WiWi są w pełni zgodne z wytycznymi Google, posiadają atrakcyjną indywidualną szatę graficzną oraz wiele nowoczesnych dodatków poprawiających funkcjonalność strony na urządzeniach mobilnych. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://wiwi.pl/tworzenie-stron-wordpress-cennik/

end

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here