Latające drony zawładnęły wyobraźnią tysięcy osób na całym świecie i jeśli ktoś z Twoich bliskich również marzy o własnym dronie, święta będą doskonałą okazją, by w końcu spełnić jego marzenie. Oczywiście nie musisz od razu kupować w sklepie profesjonalnego drona wartości kilku-kilkunastu tysięcy złotych. W znacznie niższej cenie znajdziesz wiele dronów o mniej skomplikowanej konstrukcji, przeznaczonych do zabawy na świeżym powietrzu lub w zaciszu własnego domu. Poniżej przedstawiamy trzy drony, które sprawdzą się w roli świątecznego prezentu i które zbyt mocno nie nadszarpną Twojego domowego budżetu.

Drony do 100 zł

Quadrocopter Syma X12S Nano – ten dron to jedna z najmniejszych konstrukcji quadrocopterów do zastosowań typowo hobbystycznych. Dzięki niewielkim rozmiarom dron znakomicie sprawdza się podczas zabaw w zamkniętych pomieszczeniach, choć oczywiście możesz latać nim również na otwartej przestrzeni, ale tylko przy bezwietrznej pogodzie.  Model wyposażony został w niezwykle wygodny system sterowania, który pozwala na łatwe orientowanie się w przestrzeni (nie trzeba orientować się względem położenia przodu drona – ten automatycznie dostosowuje się do poleceń operatora i jeśli kierujesz go w prawo, zawsze poleci w prawo, niezależnie od tego, czy jest odwrócony w Twoim kierunku przodem, czy tyłem). Jeśli interesuje Cię ten model quadrocoptera, wystarczy odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep z dronami. Koszt zakupu powinien oscylować w granicach 100zł.

Drony do 250 zł

Quadrocopter Syma X15W – chińskie drony marki Syma na dobre zadomowiły się na polskim rynku quadrocopterów do zastosowań typowo hobbystycznych. Do ich zakupu przekonuje niska cena, łącząca się z niezłymi parametrami technicznymi. Dobrym tego przykładem jest prezentowany quadrocopter wyposażony w kamerę zdolną do nagrywania obrazu w rozdzielczości 720p, w tryb FPV i system łączności Wi-Fi. Dron może byś sterowany przy pomocy dołączonego do niego kontrolera, a obraz z kamery drona na bieżąco wyświetlany na ekranie Twojego smartfona. Za większą funkcjonalność przyjdzie zapłacić nieco większą cenę. Internetowy sklep specjalistyczny oferuje drony z modelu quadrocoptera za około 250zł.

Drony powyżej 500 zł

Hubsan X4 FPV PLUS – ten model quadrocoptera to propozycja dla osób dysponujących bardziej zasobnym portfelem. Koszt zakupu drona na rynku polskim to około 500-600zł, w zależności od sklepu, w którym go zamawiamy. Za wyższą cenę otrzymujemy nowocześniej wyglądającą konstrukcję wyposażoną w system pionowej stabilizacji, w kamerę wykonującą zdjęcia i nagrywającą wideo w rozdzielczości 720p (HD), a także kontroler z wbudowanym ekranem do podglądu obrazu z kamery, w czasie rzeczywistym. Dron został przystosowany do lotów na zewnątrz, można wykonywać nim liczne akrobacje, a jego zasięg to aż 100 metrów.

Po inspiracje do zakupów drona zapraszamy na stronę sklepu: https://www.actioncam.pl/pol_m_Drony_Drony-dla-kazdego-156.html.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here