Duże skrzynie plastikowe do warzyw i owoców

Skrzynie plastikowe są niezbędne do przechowywania lub transportu dużej ilości towaru. Odpowiednio zbudowane skrzynie można szybko i sprawnie załadować do środka transportu i tak samo sprawnie rozładować w miejscu docelowym, Skrzynie produkowane są w kilu wariantach, dzięki czemu można za ich pomocą przewozić niemal wszystkie towary i produkty.

Duże skrzynie plastikowe do warzyw i owoców

Skrzynie do przechowywania warzyw i owoców

W magazynach bardzo ważne jest pozyskanie jak największej ilości miejsca na przechowywanie produktów. Warzywa i owoce są bardzo wymagającym towarem, który wymaga odpowiedniego traktowania. Dlatego najlepiej jest je trzymać w specjalnie do tego przeznaczonych pojemnikach. Skrzyniopalety wyposażone w specjalne perforacje pozwalają na transport warzyw bez ryzyka powstania procesu gnicia. Warzywa lub owoce mają stały dopływ powietrza i dzięki temu mogą być transportowane na duże odległości. Skrzynie plastikowe duże przeznaczone do przechowywania żywności muszą być wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są przyjazne dla przechowywanych warzyw i owoców.

Zalety nowoczesnych skrzyniopalet

Jeszcze parę lat temu owoce takie jak jabłka lub gruszki przechowywało się w drewnianych skrzyniach zbitych z kilku desek. Niestety skrzynie były mało wytrzymałe i często dochodziło do ich uszkodzeń, a tym samym do strat wśród przechowywanych lub transportowanych owoców i warzyw. Używane obecnie skrzynie plastikowe duże wykonane są z atestowanych materiałów. Dodatkowo posiadają szereg udogodnień, które pozwalają na załadowanie większej ilości produktu bez ryzyka ich uszkodzenia. Skrzyniopalety mają ergonomicznie wykończone wnętrza, aby ich czyszczenie i dezynfekcja nie sprawiały problemów i mogły być szybko wykonane po dowiezieniu transportu.

Więcej miejsca na magazynie

Produkowane obecnie duże skrzynie do transportu i przechowywania warzyw oraz owoców są bardzo przemyślane także pod względem umieszczania ich na magazynie, Specjalne rozwiązania pozwalają na ułożeniu w stosy nawet po kilkanaście sztuk. Skrzynie można bez obaw przetrzymywać na zewnątrz bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jest to oczywiście bardzo wygodne, gdyż puste pojemniki można składować obok hali, dzięki czemu nie zabierają miejsca na magazynie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here