Efektowne etykiety na butelki

Chcesz, aby Twoje nalewki, wina czy piwa domowej roboty miały odpowiednią oprawę? Pomyśl o zaopatrzeniu się w butelki i koniecznie zamów etykiety. Dzięki nim nadasz szkłu niepowtarzalny wygląd, a ponadto nie będziesz mieć problemu z rozpoznaniem alkoholu.

Efektowne etykiety na butelki

Coś więcej niż dekoracja

Jeśli myślisz, że zakup etykiet na butelki to zbędna inwestycja i kaprys, który można sobie darować, to jesteś w błędzie. Oznaczenie butelek za pomocą etykiety pomaga unikać pomyłek, gdy chce się poczęstować gości alkoholem lub gdy chce im się wręczyć upominek w postaci wina porzeczkowego albo wiśniówki.

Nie ma sensu rozlewać alkoholu do nieoznakowanych butelek, zwłaszcza jeśli ma się ich sporo. Wytrzymałe etykiety nie zedrą się za sprawą wilgoci i nie zmienią swojego atrakcyjnego wyglądu pod wpływem czasu. Jeśli myślisz o tym, by wręczać swoje specjały innym osobom, to etykiety na butelki są po prostu niezbędne, by prezent wyglądał elegancko i stylowo.

Na różne okazje

Etykiety, które nakleja się na butelki z trunkami, przydają się podczas rozmaitych okazji. Wzbudzają coraz większe zainteresowanie osób lubiących częstować gości swoimi trunkami w trakcie obchodzenia imienin albo w czasie zjazdów rodzinnych czy prywatek. Jednak również przyszli małżonkowie wiedzą, że trzeba w nie zainwestować. Gdy zbliża się wesele, to przygotowanie odpowiednich oznakowań na wódkę weselną jest istotną kwestią.

Etykiety na butelki z wódką weselną mają specjalne znaczenie. Są ważną dekoracją stołów, przy których zasiadają zgromadzeni goście. Mało tego, stają się ważną pamiątką z uroczystości – zarówno dla gości i jak i dla państwa młodych i ich najbliższej rodziny.

Warto też zaznaczyć, że etykiety na butelki zamawiają również firmy, które przygotowują różne eventy. Mogą być one swoistą reklamą dla przedsiębiorstwa.

Dla kolekcjonerów

Nie da się ukryć, że urok szczególnie oryginalnych, nietypowych etykiet na butelki najbardziej doceniają kolekcjonerzy. Mogą być zabawne, romantyczne, minimalistyczne lub szczególnie eleganckie.

Szeroki wybór gotowych szablonów i możliwość stworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów niewątpliwie zachęca do tego, by skorzystać z propozycji drukarni oferującej etykiety do przyklejenia na butelki.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here