FX3 Sony

Sony FX3 Cinema Line to kamera, która idealnie plasuje się między bezlusterkowcami, a profesjonalnymi kamerami Sony. Sprzęt doskonale radzi sobie z nagrywaniem w 4K, a przy tym ma kompaktowe rozmiary, więc łatwo go ze sobą wszędzie zabrać. Ze względu na imponujące parametry, kamera sprawdzi się podczas pracy młodych adeptów tworzenia wideo, ale też sprosta oczekiwaniom profesjonalnych filmowców.

FX3 Sony

Sony FX3 Cinema Line – mała kamera o dużych możliwościach

Mimo tego, że kamera FX3 Sony (model dostępny na tej stronie: https://scentre.pl/lista/sony/kamery-serii-cinema-line.html), ma niewielkie rozmiary, jej możliwości można śmiało uznać za imponujące. Model radzi sobie niemal tak dobrze, jak kamera produkcyjna. To urządzenie zarówno dla profesjonalnych filmowców, jak i mniejszych twórców. Ci pierwsi, zyskają małą kamerę, która swoimi parametrami jest w stanie dorównać dużym, profesjonalnym urządzeniom. Z kolei debiutanci, mogą śmiało potraktować Sony FX3 Cinema, jako inwestycję w wejście do filmowego świata.

FX3 Sony – kamera niemal w kieszonkowym wydaniu

Niewielkie rozmiary Sony Cinema Line FX3 sprawiają, że kamera jest niezwykle mobilna. Z łatwością można jej używać do filmowania z ręki, pracując w pojedynkę. Trzeba przy tym zaznaczyć, że nawet użytkowanie kamery jedną ręką, pozwala na korzystanie z profesjonalnych funkcji urządzenia. Pełnoklatkowy przetwornik obrazu z wysoką czułością i szerokim zakresem dynamiki sprawia, że kamera Sony Cinema Line to świetne narzędzie dla filmowców, które pozwala im urzeczywistniać najróżniejsze wizje filmowe w przeróżnych miejscach.

Sony Cinema Line FX3 – funkcjonalność na najwyższym poziomie

Kamera FX3 Sony została zaprojektowana w taki sposób, by była jak najbardziej funkcjonalna i mobilna. Na mobilność urządzenia wpływa nowatorska, bezusterkowa konstrukcja. Jeśli chodzi o funkcjonalność, w urządzeniu zastosowano szereg przycisków i menu, dostosowanych do potrzeb filmowców. Często używane elementy znajdują się u góry, co znacznie ułatwia pracę z urządzeniem. Intuicyjne rozmieszczenie klawiszy to również duże ułatwienie podczas obsługi kamery jedną ręką. Używając Sony Cinema Line można filmować z różnych perspektyw, bez konieczności obsługi obiektywu.

FX3 Sony – wydajne urządzenie na różne warunki pogodowe

Kamera Sony FX3 Cinema została wyposażona w pojemny akumulator – wszystko z myślą o wymagających sesjach filmowych, z dala od zasilania. Urządzenie jest zgodne ze standardem USB-PD (Power Delivery), co sprawia, że można je szybko naładować. Można również skorzystać z możliwości ciągłego filmowania po podłączeniu odpowiedniego zasilacza lub powerbanku. Co ważne, FX3 Sony można bez przeszkód używać w trudnych warunkach pogodowych. Wszystko dlatego, że elementy obudowy, osłona łączy czy otoczenie komory na akumulator i nośniki danych zostało dodatkowo uszczelnione. Dzięki temu są dobrze chronione przed pyłem i wilgocią.

 

Reklama.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here