Integracje dla InsERT Subiekt Nexo PRO

Praca nad wprowadzeniem i zarządzeniem systemami sprzedaży nie jest. Jednak w dobie Internetu coraz więcej ludzi chętnie korzystać z zakupów przez Internet. Zwiększona liczba kupujących jest prawdziwym wyzwanie dla pracowników oraz systemu sprzedaży. Aby proces ten przebiegał stosunkowo sprawnie warto skorzystać z platform sprzedażowych oraz pakietów integracyjnych. Oto jeden z popularnych systemów sprzedaży wraz z ciekawymi dodatkami. Zapraszam do zapoznania się z Subiekt NEXO PRO oraz zestawami do dowolnej konfiguracji.Integracje dla InsERT Subiekt Nexo PRO

Czym jest NEXO PRO?

To aplikacja zarządzająca dla małych oraz średnich firm. Jest wykorzystywana w działach handlowych, zaopatrzenia albo w jednostkach sprzedaży. Jest rozszerzoną wersją Subiekta Nexo. Posiada możliwości regulacji cen oraz nadawania rabatów. Różnica pomiędzy oba systemami polega na dodaniu widoków roboczych m.in. okna do obsługi asortymentu na zleceniach oraz asortymentu do danego zamówienia.

Innymi udogodnieniami są konfiguracje wszystkich dokumentów handlowych czy możliwość płatności w ratach. System Subiekt Nexo Pro można łączyć z dodatkami. Jednymi z nich są profesjonalne integracje do obsługi zamówień, magazynu oraz dostaw pomiędzy poszczególnymi kanałami sprzedaży tj. Allegro czy DHL.

Pakiety łączące systemy transportowe

Zaletą platformy Subiekt NEXO PRO jest możliwość łączności systemu pomiędzy aplikacjami dostaw. Jednym z typów integracji dla firmy dostawczych jest łączność z systemem Furgonetka, aby opisać działanie warto skupić na się panelu konfiguracyjnym. Za pomocą tego systemu nie tylko nadamy paczkę. Możliwości pozwalają na m.in. śledzenie danego towaru. Za pomocą specjalnego kodu klient oraz pracownik działu obsługi może sprawdzić status zamówienia danej przesyłki.

Pozwala to na zachowanie najwyższego bezpieczeństwa, a w przypadku zagubienia istnieje możliwość odnalezienia danego zakupu. W panelu konfiguracyjnym możemy skorzystać z różnego mapowania od przesyłki aż po mapowanie usługi transportowej. Konfiguracja furgonetki pozwala na generowanie etykiet oraz ustawienia wysyłki za pobraniem.

Subiekt Nexo Pro łączy się z dostawcami tj.UPS, DHL, FedEx, Poczta Polska, InPost, GLS oraz DPD.

Pełny pakiet Subiekt NEXO PRO

W ofertach zaczynają się pojawiać tzw. usługi łączone. To kolekcja pakietów integracyjnych dla różnych systemów. W podanych pakietach możemy konfigurować różne rodzaje integracji. Do najbardziej powszechnych integracji należą usługi łączone z serwisem Allegro, Shoplo, Shoper, Presta Shop, Magendo, Sky-Shop czy Basenlinker. Kupno pakietów wraz z kilkunastoma integracjami pozwala na kompleksową integracje procesów sprzedaży. Możliwość zwiększenia kanałów pozwala na dostosowanie asortymenty do poszczególnych użytkowników systemów.

W pakiecie znajdziemy integracje do:

  • przesyłania zamówień,
  • aktualizacji stanów magazynowych,
  • masowego generowania FS/PAi z ZK
  • przesyłania produktów,
  • wysyłania zamówień.

Usługi kupowane w pakietach są dużo tańsze. Zamiast kupować pojedyncze konfiguracje lepiej wybrać cały zestaw.

Więcej znajdziesz tutaj: https://sellintegro.pl/11-insert-subiekt-nexo-pro

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here