ITH otwiera nowe obiekty kolokacyjne dla firm w Polsce

ITH, w pierwszych miesiącach 2023 roku, z powodzeniem poszerza swoją ofertę usług kolokacyjnych, dodając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Te obiekty stanowią doskonałe uzupełnienie istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH gwarantuje niezawodne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Rozbudowa naszej oferty kolokacyjnej pozwala na lepsze zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw, które szukają idealnych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Proponujemy elastyczne usługi, które umożliwiają korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

Wybierz ITH i wprowadź swój biznes na wyższy poziom

ITH to nowoczesna firma telekomunikacyjna, która dostarcza szeroką ofertę usług ICT dla firm, w tym Internet dla firm, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala telefonią oraz hosting. Obszar działalności firmy obejmuje wiele miast w Polsce, takich jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Założyciele ITH, Niko Bałazy i Jakub Jedynak, mają swoje korzenie w Krakowie i posiadają bogate doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Wśród usług oferowanych przez ITH znajduje się także platforma hostingowa Kru.pl.

Dzięki wsparciu inwestorów, takich jak krakowski fundusz B Capital ASI oraz znany warszawski przedsiębiorca, ITH przeprowadziła dwie pomyślne rundy finansowania. Firma nieustannie się rozwija, poszerzając swoje usługi, a klienci są tak zadowoleni z oferty, że wszyscy korzystający z okresu testowego zdecydowali się na przedłużenie umów.

ITH — IT, które umożliwia rozwój Twojego biznesu

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: ITH jest niezwykle elastycznym dostawcą usług IT dla sektora biznesowego, dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i stale udoskonalając swoją ofertę.

Działająca na terenie całej Polski firma ITH, współpracuje z ponad 10 000 klientami, wśród których znaleźć można takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Oferuje ona projektowanie oraz wdrażanie instalacji sieciowych i dostęp do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT w całym kraju.

Innowacyjny projekt ITH Ready to inicjatywa mająca na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. W rezultacie, najemcy, właściciele oraz zarządcy budynków mogą korzystać z:

 • Ustandaryzowania i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego dostępu do łącza podstawowego i rezerwowego.

ITH oferuje swoim klientom szeroką gamę usług IT, takich jak:

 • Internet.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie oraz wdrażanie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych oparte na abonamencie.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak wskazuje, że: ITH dąży do kompleksowego wsparcia IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast konkurować z nimi. Firma charakteryzuje się elastycznością oraz umiejętnością budowania trwałych relacji z klientami.

Usługi oferowane przez ITH można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid. Główne biura ITH mieszczą się w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach firmy przewiduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here