Jak kupić tani smartfon w okazyjnej cenie, czyli telefony outletowe

Zakup najnowszego modelu telefonu, zwykle wiąże się z koniecznością poniesienia sporych kosztów. Jednak nie wszyscy dysponują ilością gotówki, która umożliwia nabycie wymarzonego smartfona tuż po premierze. W takiej sytuacji, najlepiej skorzystać z outletu z telefonami. To miejsce, gdzie można kupić tani, a jednocześnie dobry smartfon.

Jak kupić tani smartfon w okazyjnej cenie, czyli telefony outletowe

Outlet z telefonami – jak to działa?

Wiele osób podchodzi negatywnie do zakupów w outlecie. Najczęstszą obawą jest to, że nabyty tą drogą telefon będzie wybrakowany, uszkodzony lub porysowany. To tylko nieprawdziwe mity! Smartfony, które trafiają ponownie do sprzedaży za pośrednictwem outletu, są w pełni sprawne i sprawdzone pod kątem technicznym. Zatem, jak dochodzi do tego, że lądują w outlecie?

  1. Klient, za pośrednictwem strony internetowej lub podczas rozmowy z konsultantem, decyduje się na zakup oferty abonamentowej z telefonem.
  2. W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, klient z niej rezygnuje i zwraca smartfon.
  3. Autoryzowany serwis odnawia otrzymany telefon.
  4. Smartfon trafia ponownie do sprzedaży, tym razem jednak, za pośrednictwem outletu: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/outlet-tmobile.

Tym samym, można mieć pewność, że kupiony okazyjnie telefon będzie w pełni sprawny.

Outlet – szansa na tani i dobry smartfon

Telefonowy outlet to idealny sposób na zakup taniego smartfona o dobrych parametrach. Na klientów outletu czeka bogata oferta aparatów, których ceny są niższe od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych taniej od ceny rynkowej danego modelu. Można wybierać spośród czołowych marek: Sony, Samsung, Motorola i wiele innych. Każdy, bez problemu znajdzie model, który spełni jego oczekiwania.

Tani smartfon z abonamentem w pakiecie

Zakup smartfona z outletowej oferty jest dostępny dla klientów, którzy już korzystają lub dopiero zdecydują się skorzystać z abonamentu. Zatem, to opcja skierowana do nowych abonentów oraz do osób, które zamierzają przedłużyć umowę. Ostateczna cena aparatu, będzie uzależniona od kwoty abonamentu – im też będzie wyższy, tym telefon będzie tańszy. Co klienci mogą zyskać w abonamencie? Przede wszystkim, dostęp do nielimitowanych usług: rozmów na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-ów i MMS-ów, a także pakiet internetu. To bardzo korzystna oferta, z której warto skorzystać.

Materiał partnera.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here