Jak stworzyć kalendarz z własnych zdjęć

Tradycyjne kalendarze nie spełniają Twoich oczekiwań? Szukasz intuicyjnego narzędzia, które pomoże Ci zaprojektować terminarz z własnych zdjęć – w formie książkowej, jako kalendarz ścienny lub biurkowy? Dzięki nowoczesnym aplikacjom stworzenie oryginalnego projektu stało się wyjątkowo proste. Jak to zrobić?

Jak stworzyć kalendarz z własnych zdjęć

Wybierz produkt – fotokalendarz wiszący czy książkowy terminarz

Producenci spersonalizowanych kalendarzy zaskakują odbiorców ogromnymi możliwościami, dostarczając im narzędzia do nadawania produktom osobistego charakteru. Możesz wybierać nie tylko spośród wielu rodzajów kalendarzy – książkowych, terminarzy ściennych oraz biurkowych, ale także importować własne fotografie, przeglądać dostępne szablony graficzne czy dodawać komentarze.

Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór formy kalendarza – możesz zdecydować się na miesięczny, kwartalny lub roczny kalendarz ścienny, który powiesisz w gabinecie, kuchni lub przedpokoju. Na rynku znajdziesz wiele formatów, które spełnią Twoje oczekiwania – duży kalendarz A2 lub w wersji panoramicznej, który doskonale wyeksponuje ulubiony pejzaż. Kalendarze występują również w formie biurkowej i służą pomocą dla każdego, kto zapomina o ważnych datach i chce mieć na oku wszystkie terminy spotkań. A może zależy Ci na osobistym terminarzu książkowym, w którym zanotujesz najważniejsze daty oraz umieścisz własne przemyślenia? Możesz go spersonalizować, dodając swoje zdjęcia na okładkę. Dzięki niemu już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu czy imieninach cioci.

Dodaj własne zdjęcia i stwórz osobisty fotokalendarz

Kiedy wybierzesz już formę kalendarza, pora przystąpić do jego personalizacji. Firma CEWE – lider na rynku osobistych fotokalendarzy, udostępnia funkcjonalny program komputerowy CEWE FOTOŚWIAT, dzięki któremu dodawanie osobistych zdjęć i wybieranie szablonów graficznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Podobne możliwości zapewnia intuicyjna aplikacja dostępna na stronie CEWE FOTOKALENDARZE. Możesz importować własne zdjęcia z pamięci komputera, edytować je, a także korzystać z setek dostępnych wzorów i wariantów kolorystycznych. To sprawia, że możliwości edycji są niesamowite – ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia.

Decydując się na stworzenie wymarzonego kalendarza, możesz umieścić na nim ślubne fotografie lub wspomnienia z egzotycznego urlopu, a wówczas przez cały rok będziesz spoglądać na wyjątkowy produkt, który przypomni o wspaniałych momentach. Nie musisz też czekać do końca roku, żeby cieszyć się nowym kalendarzem – tutaj wszystko zależy od Ciebie, również wybór miesiąca początkowego.

Fotokalendarze z dostawą do domu

Po wybraniu i zaprojektowaniu wymarzonego fotokalendarza nie pozostaje Ci już nic innego jak oczekiwać na kuriera, który dostarczy produkt pod wskazany przez Ciebie adres. Możesz również odebrać fotokalendarz w jednym z punktów na terenie całej Polski. W ten sposób możesz cieszyć się spersonalizowanym produktem zawierającym Twoje niepowtarzalne zdjęcia – powieś go na ścianie lub podaruj w prezencie bliskiej osobie.

Materiał promocyjny.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here