Jedno i wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne cena zależna od technologii i funkcji

Dziś kosmetologia sprzętowa obejmuje kompleks różnych procedur przeciwstarzeniowych i terapeutycznych, które są wykonywane przez wykwalifikowanych kosmetologów przy użyciu specjalnego sprzętu. Większość metod opiera się na działaniu fizjoterapeutycznym, który charakteryzuje się naturalnością, bezbolesnością, szybkim efektem, wszechstronnością. Wraz z rozwojem innowacyjnych technologii lista usług gabinetów kosmetycznych zaczęła się uzupełniać technikami laserowymi i iniekcyjnymi. Urządzenia kosmetyczne ceny mają uzależnione od ilości funkcji i zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Jedno i wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne cena zależna od technologii i funkcji

Urządzenia kosmetyczne cena za doskonały wynik

Skuteczność zabiegów kosmetycznych przy użyciu specjalnego sprzętu znacznie przewyższa wynik stosowania w domu nawet najdroższych kremów, masek i serum. Wynika to przede wszystkim z faktu, że działanie aparatury jest skierowane na głębokie warstwy skóry i tkanki podskórnej. Działa kompleksowo na poziomie komórkowym i aktywuje naturalne procesy regeneracji, odmładzania. Sprzedawane przez firmę Medika urządzenia kosmetyczne posiadają cenę producenta bez ukrytych dodatkowych kosztów.

Techniki kosmetologiczne są w większości bezbolesne i tylko niektóre z nich wymagają znieczulenia miejscowego. Jeśli chodzi o okres rehabilitacji, przeważnie nie jest konieczny lub trwa nie dłużej niż 48 godzin (na przykład po ekspozycji na laser może pojawić się lekkie zaczerwienienie leczonego obszaru, lekki obrzęk). Aby uzyskać maksymalny pożądany wynik, procedury sprzętowe można uzupełnić poprzez zastosowanie produktów kosmetycznych lub leczniczych, które wnikają głęboko w warstwy skóry w wyniku ultradźwięków lub poprzez wstrzyknięcie przez mikroigły.

Wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne ceny adekwatne do ilości posiadanych funkcji

Wybierając sprzęt do gabinetu kosmetologii, specjaliści często zwracają uwagę na jednofunkcyjne urządzenia kosmetyczne cena zakupu tego urządzenia rozszerza zakres usług świadczonych przy minimalnym koszcie. Jednak katalog firmy Medika zawiera szeroką gamę urządzeń wielofunkcyjnych do kosmetologii sprzętowej, która ma swoje cechy i zalety, należy wziąć to pod uwagę w momencie zakupu. Kupując stacjonarne urządzenia wielofunkcyjne, należy dokładnie rozważyć wybór oryginalnej konfiguracji i możliwość korzystania z różnych dysz i manipulatorów. Wraz z rozwojem firmy można dokupić niezbędne urządzenia.

Kombajn kosmetyczny z linii Premium posiadający 10 modułów i 18 innowacyjnych technologii to urządzenie kosmetyczne z ceną 25 800 złotych. Za pomocą jednego urządzenia kosmetolog może wykonać wiele procedur bez potrzeby zakupu dodatkowe sprzętu. Jeżeli salon urody nie posiada w ofercie wszystkich funkcji zawartych w tym modelu, może zakupić urządzenie 10w1 w cenie 11 999 złotych. Kombajn kosmetyczny z linii Basic 12w1 za cenę 16 800 złotych. Urządzenia wyposażone są w głowice zabiegowe dostosowane do wybranej konfiguracji. Jest to zakup ekonomiczny, pozwalający na szybki zwrot poniesionych kosztów.

Jednofunkcyjne urządzenia kosmetyczne ceny zróżnicowane

Urządzenia dla medycyny estetycznej mogą posiadać tylko jedną funkcję i jest to specjalistyczny sprzęt oparty na nowoczesnych i złożonych technologiach. Cechy wyróżniające te urządzenia:

  • Wygodny panel sterowania – urządzenia z jedną funkcją mają prosty i intuicyjny system sterowania
  • Kompaktowe wymiary – większość urządzeń można łatwo ustawić na dowolnej powierzchni
  • Bogate wyposażenie – urządzenia są wyposażone we wszystkie niezbędne uchwyty robocze, dysze i inne urządzenia do przeprowadzania procedur
  • Urządzenia kosmetyczne z ceną przystępną dla większości salonów urody, co pozwala na zakup sprzętu do świadczenia usług, na które jest popyt, bez zbędnych kosztów finansowych
  • Szybki zwrot – oferując wymagane usługi, specjalista może zwiększyć rentowność swojego gabinetu kosmetologicznego w najkrótszym możliwym czasie

    Urządzenia kosmetyczne z jedną funkcją firmy Medika są przeznaczone do profesjonalnego użytku w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Po wybraniu kilku urządzeń kosmetolog będzie mógł przeprowadzić złożone procedury dla twarzy i ciała. Na stronie internetowej producenta można zapoznać się ze szczegółowym opisem, funkcjonalnością, specyfikacjami technicznymi i wyposażeniem. Dla przykładu:

  • Karboksyterapia – urządzenie kosmetyczne cena wynosi: 24 800 złotych
  • Plasma – urządzenie w cenie: 19 800 złotych
  • Hifu – urządzenie w cenie: 32 000 złotych
  • Makijaż permanentny – urządzenie z dwiema głowicami w cenie: 12 000 złotych.

 Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Medika?

Tutaj można znaleźć wszystko, co stanowi kompletny zestaw nowoczesnego, wielofunkcyjnego salonu branży kosmetycznej. Firma posiada również własne centrum serwisowe, w którym zakupiony sprzęt można naprawić w ramach gwarancji. Można kupić najlepsze urządzenia i uzyskać przyzwoitą obsługę. Aby dowiedzieć się o warunkach zakupu urządzeń, wystarczy zadzwonić pod numery wskazane na stronie internetowej. Wyposażając salon medycyny estetycznej w urządzenia Medika, personel będzie mógł skorzystać ze szkoleń i poznać szczegóły obsługi danego urządzenia.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here