Operator wypuścił nową ofertę, a koniec Twojej umowy jest daleko? W nju mobile zmieniasz ofertę kiedy chcesz!

Często zdarza się, że klienci, skuszeni korzystnymi warunkami, decydują się na podpisanie długoterminowej umowy – na rok lub dwa lata, tym samym wiążąc się z operatorem na dłużej. Problem pojawia się w przypadku, gdy sieć wypuści atrakcyjniejszą ofertę, z której stały klient nie może skorzystać, zobowiązany założeniami z podpisanej wcześniej umowy. Takich problemów nie mają klienci nju mobile! Wszystko dlatego, że sieć umożliwia zmianę oferty w dowolnym momencie.

Operator wypuścił nową ofertę, a koniec Twojej umowy jest daleko? W nju mobile zmieniasz ofertę kiedy chcesz!

Nju na abonament – inny wymiar abonamentu

Nju na abonament to opcja, która w idealny sposób łączy ze sobą wygodny wymiar abonamentu ze swobodą usług na kartę. Niebywałą zaletą nju na abonament jest to, że klienci zawierają umowę na czas nieokreślony i mogą ją wypowiedzieć w dowolnym momencie, zachowując przy tym miesięczny okres wypowiedzenia. To wygodne rozwiązanie, które daje klientom poczucie niezależności oraz możliwość pełnego dopasowania oferowanych usług do swoich potrzeb. Jeśli klient stwierdzi, że szybko wykorzystuje dostępną ilość danych, w każdej chwili może zmienić ofertę, z której korzysta. Wystarczy, że zaloguje się do swojego konta abonenckiego i wybierze odpowiednią opcję lub wyśle SMS-a o określonej treści. Zmiany, których dokona, wejdą w życie od kolejnego okresu rozliczeniowego. Zatem zmiana usługi na korzystniejszą jest w nju mobile banalnie prosta!

Nju na abonament  – proste zasady i masa profitów

Nju na abonament to jasne zasady. Z ofertą można zapoznać się na tej stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-abonament . Klienci, którzy wybiorą tę opcję, mogą mieć pewność, że miesięczne koszty, jakie poniosą za usługi telekomunikacyjne, nie przekroczą kwoty  wybranej usługi określonej w umowie (np. 29 zł w przypadku usługi „bez limitu 29 zł”. Co ciekawe i niespotykane w innych sieciach, klienci nju mobile mogą zapłacić mniej od kwoty bazowej, jeśli korzystają z usług w mniejszym stopniu, a jeśli w ogóle nie korzystają, poniosą jedynie minimalną opłatę, również określoną w umowie. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty nju na abonament, będą mieli do dyspozycji atrakcyjne profity i korzystne dla nich rozwiązania. Jedno z nich to zrównanie stawek za usługi w roamingu w Unii Europejskiej z cenami za usługi krajowe. Klienci nju mobile na abonament nie muszą obawiać się o koszty połączeń czy SMS-ów wykonywanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej – zapłacą za nie tyle samo, co za usługi krajowe. Ponad to abonenci nju są nagradzani za staż w sieci dodatkowymi gigabajtami. Po sześciu miesiącach, wielkość pakietu z jakiego korzystają, zostaje podwojona. Kolejne powiększenie pakietu następuje po upływie pół roku, a następne po roku. W ten sposób klient uzyskuje nawet potrojenie pakietu GB.

Nju na abonament – dostępne oferty

W nju na abonament, klienci mają trzy oferty do wyboru. Poszczególne opcje różnią się ceną i wielkością dostępnych pakietów. Warto je porównać, by wybrać najkorzystniejszą opcję, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

  bez limitu 19 zł bez limitu 29 zł bez limitu 39 zł
Cena 19 zł 29 zł 39 zł
Internet 1 GB
(z czego 1GB do wykorzystania w roamingu)
10 GB
(z czego 2,43 GB do wykorzystania w roamingu)
20 GB
(z czego 3,26 GB  do wykorzystania w roamingu)
Rozmowy Bez limitu Bez limitu Bez limitu
SMS-y 9 gr / SMS Bez limitu Bez limitu
MMS-y 19 gr / MMS Bez limitu Bez limitu

Wybierając najtańszą opcję, za 19 zł, klienci dodatkowo płacą za SMS-y i MMS-y odpowiednio 9 albo 19 gr. Jednak jeśli koszt wysłanych wiadomości wyniesie łącznie 9 zł, nie będą ponosili opłat za kolejne wysłane wiadomości i za wspomniane wcześniej 9 zł, zyskają możliwość nielimitowanego wysyłania zarówno SMS-ów, jak i MMS-ów. Co ważne, w przypadku wyboru którejkolwiek z trzech prezentowanych opcji, jeśli klient będzie korzystał z dostępnych usług w minimalnym stopniu zapłaci mniej. Minimalny rachunek wynosi na początku 9 zł,  jednak już po 3 miesiącach w nju, z włączoną bezpłatną usługą „im dłużej, tym lepiej”, klient zyskuje dodatkowy benefit: nie korzystam nie płacę, w ramach którego opłata za  miesiąc, w którym klient nie korzystał z usług wyniesie 0 zł.

Nju na abonament  to nowy wymiar abonamentu, który daje klientom wiele możliwości oraz swobodę zmiany usług. W przeciwieństwie do innych umów abonamentowych, w nju mobile klienci mogą w dowolnym momencie zmodyfikować ilość i rodzaj usług, z których chcą korzystać, a wprowadzone zmiany wejdą w życiu wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here