naprawa komputerów

Elektronika zdominowała nasze codzienne życie. Używamy jej nie tylko w pracy, ale również w domu. Zapewnia nam zatem dochód oraz rozrywkę. Niestety zdarzają się momenty, kiedy codzienne użytkowanie sprzętów powoduje, że wymagają one serwisu lub naprawy. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy fachowego serwisu, który oferuje profesjonalne usługi w przyzwoitej cenie.

naprawa komputerów

Której firmie w Poznaniu warto zaufać w kwestii naprawy urządzeń elektronicznych?

Dużym zaufaniem klientów cieszy się firma MJ Komputery, która prowadzi swoją działalność od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o ciągły rozwój swoich umiejętności, sprawiły, że firma ta posiada całą masę pozytywnych opinii.

Załogę MJ Komputery tworzą wykształceni specjaliści, którzy pracują na najwyższej jakości sprzęcie. Oni naprawdę lubią swoją pracę i potrafią stosować najlepsze rozwiązania oraz oferują fachowe doradztwo. Po bezpłatnej diagnostyce, szczerze powiedzą Ci czy sprzęt nadaje się do dalszego użytkowania, czy może lepiej zainwestować w nowe urządzenia.

Co obejmuje oferta MJ Komputery?

Oferta MJ Komputery dostępna jest na ich stronie internetowej, która znajduje się pod adresem internetowym: https://www.mj-komputery.pl/. Warto podkreślić, że zakres usług ewoluuje i jest dopasowywany do aktualnych potrzeb użytkowników sprzętu elektronicznego. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się następujące usługi:

  • naprawa laptopów,
  • naprawa konsol do grania,
  • serwis tabletów,
  • serwis telefonów.

Jeśli chodzi o laptopy, to specjaliści z MJ Komputery zajmują się, między innymi: wymianą i naprawą płyty głównej, serwisem matryc, regeneracją i czyszczeniem chłodzenia w laptopach, wymianą dysków, napędów, klawiatur, baterii oraz zawiasów w laptopach, naprawą układów scalonych, gniazd oraz innych układów elektronicznych, modernizacją laptopów, instalacją systemów operacyjnych w laptopie. Służą także pomocą w przypadku zalania komputera.

Równie profesjonalnie podchodzą do serwisu konsol. Wieloletnie doświadczenie pozwala im na naprawę najczęściej pojawiających się usterek w XBOX lub PlayStation. Potrafią skutecznie usunąć awarię wiatraków, diod, lasera. W opcji jest także pomoc w zakresie aktualizacji oprogramowania tych urządzeń gamingowych.

Do MJ Komputery warto zgłosić się, w przypadku gdy zbijemy szybkę w telefonie, uszkodzimy gniazdo do ładowania lub zalejemy urządzenie. W ofercie jest także naprawa telefonów po upadku, naprawa modułu BASEBAND odpowiedzialnego za logowanie się telefonu do sieci komórkowej, wymiana baterii, obudów i klapek, kompleksowe naprawy pogwarancyjne. Pierwszym krokiem jaki poczynią pracownicy firmy będzie bezpłatna diagnoza dokonanych strat. W następnej kolejności przestawią kosztorys niezbędnych do wykonania prac.

Urządzenia jakich marek naprawiają?

Dzięki znajomości branży komputerowej, specjaliści z MJ Komputery zajmują się serwisem i naprawą urządzeń elektronicznych pochodzących zarówno od popularnych, jak i mniej znanych producentów.

Bez najmniejszego problemu zajmą się komputerami, tabletami i telefonami takich marek jak: Asus, Acer, HP, Dell, Fujitsu Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, Apple, MSI, Max Data, Compaq, Sony, Samsung, NEC, OPTIMUS, Clevo, Gericom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here