Ścianki banerowe

Obecnie, robienie zdjęć jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Już nie tylko przy pomocy aparatów fotograficznych, ale i smartfonów utrwalamy wiele momentów z życia, zarówno tych uroczystych jak i tych bardziej zwyczajnych.

Ścianki banerowe

Zdjęcie z ważnego wydarzenia (np. wesele, studniówka czy jakaś konferencja) potrzebuje też dobrego tła — takiego, aby obyło się bez tzw. mistrzów drugiego planu czy rozpraszających elementów za fotografowanymi osobami, a często trudno o takie gdy jest dużo ludzi.  W trosce o dobre tło do zdjęć, warto wziąć pod uwagę ścianki fotograficzne.

Fotościanka jako element reklamowy

Ścianki fotograficzne to rozciągnięte na specjalnych konstrukcjach bannery, które umożliwiają wykonanie profesjonalnych zdjęć na estetycznym tle. Taka fotościanka może być jednokolorowa lub z dowolnym nadrukiem. Jeżeli zależy nam na celach promocyjnych, na ściance można umieścić logo oraz nazwę firmy. Na targach czy innych wydarzeniach branżowych fotościanki z logo i w barwach firmy stanowią niemal obowiązkowy element stoiska wystawienniczego, który pozwala się dobrze zaprezentować i wyróżnić od innych stanowisk. Co ważne, ścianki łatwo się składają i rozkładają, oraz nie są ciężkie, dzięki czemu są łatwe w transporcie.

Ścianki fotograficzne na przyjęciach i uroczystościach

To naturalne, że chcemy mieć piękne zdjęcia z ważnych uroczystości takich jak ślub, chrzciny czy studniówka. Również w przypadku takich wydarzeń można sięgnąć po wyjątkową formę scenografii, jaką są ścianki fotograficzne. Gdy mają uświetnić wesele, można postawić na neutralny, kwiatowy nadruk lub zdecydować się na taki w pełni personalizowany z imionami państwa młodych i datą ślubu tak, aby goście fotografujący się na takim tle mieli piękną pamiątkę, wraz ze swojego rodzaju „ściągawką” kiedy to zdjęcie zostało zrobione.

Ścianki fotograficzne

Na weselach takie ścianki znajdują zastosowanie również w fotobudkach, gdzie goście weselni pozują z różnymi akcesoriami (zabawne okulary, boa z piór, peruki czy awangardowe kapelusze).

Z okazji studniówki, ścianka z pewnością będzie oblegana przez przyszłych maturzystów. Znakomicie będzie się prezentować ciemny nadruk, z eleganckim napisem Studniówka + rok, w którym się ona odbywa. Na analogicznych zasadach taka ścianka może uświetnić również chrzty, komunie czy wieczory panieńskie i kawalerskie.

Mnogość kształtów i formatów

Ścianki są dostępne w rozmaitych rozmiarach i formatach, co pozwala na dobranie produktu idealnie odpowiadającego zapotrzebowaniu.  Ponadto, aby zapewnić lepszy efekt na zdjęciach, ścianki można wyposażyć w uchwyty z halogenami czy lampy LED.

Aby ścianka spełniała wymagania i służyła długo (np. podczas wielu sesji okolicznościowych czy wydarzeń branżowych), warto wybrać taką o solidnym stelażu, i dobrej jakości, wyrazistym nadruku o nasyconych kolorach.

Jak widać, jest to produkt niezwykle wszechstronny. W zależności od wielkości i nadruku może posłużyć jako gadżet reklamowy i istotny element stanowiska wystawienniczego lub po prostu przyjemna dla oka scenografia do robienia zdjęć na różnych okazjach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here