Słuchawki E-Blue – optymalne dla graczy

E-Blue to producent, który podbija rynki sprzętu dla graczy na całym świecie. Przewodnią myślą podczas projektowania i budowania kolejnych produktów jest komfort graczy oraz wysoka jakość ostatecznego wyrobu. Jedną z gałęzi produkcji tej marki są słuchawki komputerowe, które marka ta prezentuje w coraz to oryginalniejszych kształtach. Słuchawki te w szczególności cenione są przez osoby podbijające świat gier FPS.

Konstruktorzy wymienionej firmy tak jak w przypadku innych oferowanych artykułów, podczas tworzenia sprzętu audio postawili na nowoczesne komponenty oraz technologie. Jednym z wykorzystywanych elementów są nowej generacji głośniki, które powstały z wykorzystaniem magnesów neodymowych. Jakość transmisji dźwięku w takich głośnikach jest nieporównywalnie większa. W 50 mm głośniki neodymowe wyposażone są słuchawki Cobra HSII od E-Blue. Dźwięk przekazywany przez te głośniki jest na tyle czysty, że bez trudu można wyodrębnić zarówno bardzo wysokie jak i bardzo niskie tony. Zwraca uwagę również to, że z tego co słyszymy za ich pośrednictwem możemy bez trudności wyłowić poszczególne dźwięki, co jest dosyć istotne podczas słuchowej lokalizacji przeciwników w grach FPS. Często w grach kilka ścieżek dźwięku powinno być dla nas słyszalnych jednocześnie, tak by możliwe było wejście w klimat gry, ale także byśmy mogli reagować na to, co spotyka nas w wirtualnym świecie. Kompletność doznań, tak można określić efekt, jaki uzyskuje się dzięki headsetowi E-Blue Cobra HSII.

Czymś co ponadto wyróżnia opisywane słuchawki dla graczy, jest ich pałąk. E-sportowcy często trapieni są przez uciski oraz ból, wywoływany przez długotrwałe  noszenie niewygodnych headsetów. W tym wypadku problem ten został sprawnie wyeliminowany, właśnie dzięki dobrze skonstruowanemu pałąkowi. Został on tak zaprojektowany, że idealnie dopasowuje się do głowy gracza, nie powodując dyskomfortu podczas użytkowania. Nawet po wielu godzinach poziom wygody nie spada, więc długotrwałe treningi czy rozgrywki przebiegają bez przeszkód. O wygodzie rozstrzygają także miękkie nauszniki. Jest to kolejny punkt, w którym zwykłe słuchawki przegrywają z modelem E-Blue Cobra HSII. Ten model posiada nauszniki z miękkimi poduszkami, które obciągnięte są przyjemnym w dotyku materiałem. Dzięki temu słuchawki choć doskonale przylegają, to nie drażnią i nie uciskają uszu. Dobre dopasowanie do ucha ma też niebagatelny wpływ na jakość odbioru dźwięku. Wszystkie tony docierają do naszego ucha, natomiast dźwięki z zewnątrz, które mogłyby zakłócić nasz odbiór, są całkowicie wytłumione.

Słuchawki E-Blue – optymalne dla graczy

Cobra HSII firmy E-Blue to słuchawki dla graczy, którzy cenią wygodę i lubią mieć wszystko cały czas pod kontrolą. Pilot, za pośrednictwem którego zarządzamy headsetem, znajduje się na przewodzie. Dzięki temu jest łatwo dostępny w każdym momencie i pozwala panować nad głośnością dźwięku oraz podświetleniem. To ostatnie nadaje tym słuchawkom niesamowicie futurystycznego wizerunku. Mówiąc o profesjonalnym gamingowym headsecie nie sposób nie wspomnieć o mikrofonie, który zapewnia swobodną komunikację. W tym modelu mamy do czynienia z bardzo czułym mikrofonem, który można ustawić w niemal dowolnej pozycji.

Słuchawki Cobra HSII są stosunkowo lekkie, ponieważ ważą tylko 323g. Wyposażone zostały w bardzo długi, bo aż 3 metrowy kabel, dlatego też gracz może poczuć się w nich bardzo swobodnie. Oprócz niekwestionowanych walorów technicznych, ten model cechuje również atrakcyjny i nowoczesny design. Dobór kolorów jedynie podkreśla ich awangardowy wygląd.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here