Telefony Xiaomi Mi 8, czyli wysoka jakość w korzystnej cenie

Telefony Xiaomi i Polska to związek dobrze znany – użytkownicy z kraju nad Wisłą polubili jakość, którą chiński producent oferuje w niskiej cenie. Kolejne telefony tej marki pojawiające się na rynku nie wywołują może szczególnej ekscytacji, ale gdy przyjrzeć się bliżej konkretnym modelom, okazuje się, że nasz sklep xiaomi4you.pl proponuje naprawdę interesujące smartfony w korzystnej cenie. Na przykład takie jak Xiaomi Mi 8. Czy warto kupić ten model?

Telefony Xiaomi Mi 8, czyli wysoka jakość w korzystnej cenie

Zakup oznaczający korzyści

Zalety Xiaomi Mi 8 są widoczne już na pierwszy rzut oka – minimalistyczny design prezentuje się naprawdę nieźle. Jak to u chińskiego producenta, czytnik linii papilarnych dobrze spełnia swoje zadanie. Aż 6 GB RAM zapewnia płynne funkcjonowanie przy zastosowaniu systemu operacyjnego Android 8.1.0. Doskonałe recenzje zbiera aparat, który posiada tylną kamerę z szerokim kątem, teleobiektywem i 4-osiową, optyczną stabilizacją. Inteligentne rozpoznawanie scen i obiektów idzie w parze z naprawdę dopracowanym autofocusem. Xiaomi Mi 8 świetnie sprawdza się przy uwiecznianiu portretów, krajobrazów, a nawet nocnych scenerii. Doskonałą wiadomością dla miłośników selfie jest fakt zastosowania przedniej kamery o potężnej rozdzielczości aż 20 Mpix. Zdjęcia są „podkręcone”, ulepszone, ale faktycznie na plus – prezentują się znakomicie, szczególnie gdy użytkownik zna podstawy fotografii i potrafi wykorzystać pełnię potencjału poszczególnych funkcji.

Ucieszą się również entuzjaści mobilnych płatności, bo choć telefony Xiaomi nie zawsze są wyposażone w moduł NFC, to tym razem nie zapomniano o tym ważnym standardzie. Powiewem nowoczesności jest również zastosowanie USB-C. Przynajmniej na początku użytkowania bateria Xiaomi Mi 8 spisuje się całkiem nieźle, jednak trzeba pamiętać, że obciążeniem dla niej jest funkcja „always on display”. Na szczęście można ją wyłączyć, a wtedy telefon może działać nawet do 2 dni bez ładowania (oczywiście przy standardowym zużyciu). Co ciekawe, wiele gestów jest analogicznych do rozwiązań Apple. Jeśli chodzi o zestaw, obejmuje on firmowe etui. Pamięć 64 GB oznacza niemal 49 GB wolnego miejsca dla użytkownika.

Pewne kontrowersje wzbudził w Xiaomi Mi 8 spory notch, nieco ograniczający górne ikonki, ale z drugiej strony to rozwiązane znane chociażby z Apple iPhone X. Brak gniazdka słuchawkowego jest zrekompensowany przejściówką USB-c, czyli coraz częściej spotykanym standardem. Uwzględniając stosunek jakości do ceny, Xiaomi Mi 8 zdecydowanie warto zamówić i wykorzystać jak najwięcej dostępnych funkcji. Zakup hartowanego szkła i dodatkowej obudowy nie tylko wzmacnia ochronę przed uszkodzeniem, ale przy okazji pozwala spersonalizować wygląd. Sprawdź, w co wyposażyć telefon, a także jakie aplikacje ściągnąć ze sklepu Google Play, by możliwie maksymalnie wykorzystać potencjał chińskiego smartfona.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here