Orange Flex – oferta, ceny, Plany i pakiety. Wszystko, co musisz wiedzieć o Orange Flex

Kiedy w ubiegłym roku na rynku pojawiła się nowa, reklamowana hasłem „zmieniamy zasady” oraz hasztagiem #chceszmasz oferta Orange,  wywołała spore zamieszanie na rynku. Wiele osób mówiło, że tak innowacyjnej propozycji w Polsce jeszcze nie było. Co rzeczywiście wyróżnia Orange Flex i co należy o niej wiedzieć?

Orange Flex – oferta, ceny, Plany i pakiety. Wszystko, co musisz wiedzieć o Orange Flex

Ani abonament, ani oferta na kartę

Orange Flex korzysta z nowoczesnego podejścia do tematu płatności. Dla wielu osób zarówno oferta na abonament, jak i na kartę nie były wystarczającym rozwiązaniem. Poszukiwali czegoś, co da im większą niezależność, a jednocześnie będzie elastyczne i bez ograniczeń, takich jak długoterminowe umowy czy konieczność regularnego doładowywania konta. W odpowiedzi na te potrzeby Orange Flex oparło płatności na znanyn z wielu dużych platform,  takich jak Netflix czy Spotify, modelu subskrypcyjnym. Dzięki niemu odpowiednia kwota za Plan oraz usługi dodatkowe jest  pobierana z konta użytkownika automatycznie. Podobnie, jeżeli chcesz zrezygnować z oferty, możesz bez dodatkowych opłat anulować subskrypcję.

Plany komórkowe skrojone na miarę

Każdy użytkownik Orange Flex ma do wyboru  jeden z 4 Planów. W ich cenie dostaje nielimitowane rozmowy, SMS-y  i MMS-y w Polsce oraz w roamingu na terenie całej Unii Europejskiej a także Social Pass.  Plany różnią się między sobą liczbą dostępnych GB. W najniższym z nich kosztującym 25 zł miesięcznie, jest 15 GB, natomiast w najdroższym aż 100 GB za 80 zł. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Plan 30 GB za 30 zł.

Pakiety dodatkowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, Orange Flex wprowadziło również dodatkowe pakiety, takie jak Video, Music i Social Pass, umożliwiające dostęp do platform filmowych, serwisów z muzyką oraz portali społecznościowych bez zużywania pakietu GB z aktywnego Planu. Social Pass wszyscy klienci mają wbudowany w każdy z Planów, natomiast Music i Video Pass mogą dokupić w aplikacji Orange Flex, na dowolny okres, już od 5 zł.

Wszystko, czego potrzebujesz w wygodnej aplikacji

Orange Flex wprowadziło na polski rynek jeszcze jedną nowość – aplikację, która nie tylko służy do zarządzania kontem, ale również umożliwia kontrolę wydatków i zużycia. Można ją pobrać z App Store lub Google Play i za jej pomocą przenieść lub wybrać nowy numer, a następnie po aktywacji konta zmianiać swój Plan oraz dodawać pakiety lub w wybranym momencie zrezygnować z usługi. Pozwala również na kontakt z Doradcami poprzez czat. Dzięki aplikacji każdy użytkownik może decydować o tym, jak wygląda jego oferta komórkowa, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajduje.

eSIM

Wirtualna karta SIM to kolejna innowacja dostępna w ofercie Orange Flex Jest odpowiednikiem tradycyjnej, plastikowej karty, nie wymaga jednak jej fizycznej obecności.. eSIM jest gotowy do użytku już po kilku minutach. Obecnie jest ona dostępna jedynie dla wybranych modeli smartfonów i smartwatchy marki Apple, jednak z czasem grono odbiorców będzie się powiększać.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here