zestaw słuchawkowy

Profesjonaliści, którzy muszą być w stałym kontakcie z innymi członkami swojego zespołu lub z podwładnymi, praktycznie bez przerwy korzystają z połączeń głosowych. Jeśli nie chcą jednocześnie mieć zajętych rąk, muszą zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw słuchawkowy, który pozwoli im wykonywać pracę i rozmawiać jednocześnie. Który z wieku egzemplarzy jest jednak najlepszy?

zestaw słuchawkowy

Czystość dźwięku to podstawa

Profesjonalny sprzęt audio musi odznaczać się przede wszystkim wysoką jakością i czystością dźwięku. Bez tych cech słuchanie czegokolwiek w słuchawkach mija się z celem i zamiast ułatwiać pracę, może ją tylko utrudniać, doprowadzając do frustracji.

Dlatego chcielibyśmy szczerze polecić słuchawki marki Sennheiser, które oferuje sklep telekomunikacyjny voip24sklep.pl. Model SC 665 wyposażony został w neodymowe głośniki najwyższej jakości, które potrafią przekazać dźwięk o najczystszym tonie. Jednocześnie, słuchawki są zaopatrzone w autorski system audio marki Sennheiser, gwarantujący stereofoniczny, szerokopasmowy przekaz dźwięku.

Rozmowa bez szumu

Kolejnym istotnym czynnikiem, odpowiadającym za sukces marki Sennheiser, jest niezwykła czystość i jakość rejestrowanego dźwięku. Słuchawka SC 665 została wyposażona w mikrofon z technologią UNC, który doskonale tłumi wszelkie szumy z otoczenia. Dzięki temu każdy odbiorca będzie zadowolony, a i sami na pewno poczujemy się bardziej komfortowo, wiedząc, iż jesteśmy dobrze słyszalni.

Co niezwykle istotne, mikrofon posiada technologię UNC, gwarantującą, iż słyszalne będzie tylko to, co ma zostać przekazane. Z tego powodu idealnie sprawdzi się on w biurze Call Center.

Ochrona przed hałasem

Dla osób, które nie chciałyby narażać swoich uszu na zbyt wysokie tony, które mogą doprowadzić nawet do uszkodzenia słuchu. Dlatego zawsze należy wybierać takie ustawienia dźwięków, które nie będą szkodliwe, o czym może przypomnieć z łatwością smartfon, tablet, czy inne urządzenie elektryczne.

Również proponowane przez nas słuchawki Sennheiser zostały zaopatrzone w tego typu zabezpieczenie. Technologia Active Gard ochroni zarówno przed szokiem akustycznym, nieodpowiednią zmianą natężenia dźwięku, jak również eliminuje nagle skoki głośności.

Wygoda użytkowania

Dla każdego, kto w swojej pracy przez większość czasu używa telefonu, komfort noszenia słuchawek jest niezwykle istotny. Jeśli mają one bowiem znajdować się na głowie przez cały dzień, nie mogą utrudniać codziennych czynności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Sennheiser stworzył zestaw słuchawkowy z regulowanym wysięgnikiem mikrofonu, by znalazł się on w optymalnym położeniu przy ustach. Jednocześnie, same słuchawki zostały umieszczone na wygodnym pałąku, który nie tylko posiada regulację swojej wielkości, ale również wskaźnik numeryczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu idealne dopasowanie do głowy jest gwarantowane.

W celu podniesienia komfortu użytkowania, Sennheiser każdą słuchawkę otoczył nakładką z ekologicznej skóry, która przyjemnie dotyka ucha. Posługiwanie się takim zestawem daje zatem nie tylko doskonale wrażenia dźwiękowa, ale również wygodę i dodaje odrobinę luksusu do codziennego życia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here