Uchwyty do telefonów Selfie Stick

Od pewnego czasu Selfie Sticki podbiły rynek akcesoriów. Nic dziwnego, w końcu każdy z nas lubi choć raz za czas zrobić zdjęcie. Stają się szczególnie przydatne na wyjazdach i wycieczkach. To właśnie na nich zwiedzamy malownicze krajobrazy czy wyjątkowe zabytki. Warto je uwiecznić, aby zostały zapamiętane naprawdę długo. Ciężko to zrobić z ręki bez odpowiedniej pozycji. Ułatwią nam to kijki, które pozwolą na o wiele dalszą odległość oraz zupełnie inne umiejscowienie kadru.

Uchwyty do telefonów Selfie Stick

Za sprawą przedłużonego ramienia wykonamy zdjęcia, które nie byłyby bez niego możliwe. Zrobienie grupowej fotografii już nigdy nie będzie problemem. Jedyne w swoim rodzaju widoki, momenty i ludzie zostaną na fotografiach, które zrobimy naprawdę prosto wykorzystując kijki Selfie Stick. Jednak jak wybrać odpowiednie, aby niepotrzebnie nie przepłacać? Dziś pomożemy wam w wyborze. Przedstawimy ich rodzaje i funkcje, zależnie od budżetu. Zaczynajmy!

Naprawdę tanie kijki do selfie

Na sam początek weźmy najtańsze rozwiązania. Najprostsze kijki znajdziemy w kwocie nawet poniżej 20 złotych. Choć nieczęsto wykonywane są z solidnych materiałów to mogą być całkowicie wystarczające. Mają za zadanie być niejako wydłużeniem naszej ręki. A to robią doskonale, bez żadnego problemu. Pozwalają zwiększyć zakres ruchu i w sumie to wszystko.

Większość produktów z dolnej półki musimy używać razem z samowyzwalaczem. Uruchamiamy go na odpowiednią ilość czasu, a następnie zakładamy telefon na Selfie Stick. Teraz pozostaje tylko odpowiednio dobrać pozycję i zaczekać. Jeśli nie przeszkadza nam to rozwiązanie, to nie musimy zaopatrywać się w nic droższego. Spełni on swoją funkcję, jednocześnie nie obciążając naszego portfela.

Co może zaoferować standardowy Selfie Stick?

Jeśli jednak mamy troszkę więcej wolnej gotówki to powinniśmy zastanowić się nad nieco droższymi produktami. Mówimy tutaj o kwotach około 50 złotych. Za tą cenę możemy dostać już całkiem porządny kijek. Są one na pewno wytrzymalsze, dzięki użyciu trwalszych materiałów. Jednak nie tylko on jest ważnym czynnikiem. Nieco lepsze Selfie Sticki posiadają łączność bluetooth. Pozwalają na robienie zdjęć przy pomocy przycisku na rączce. Telefon należy sparować z akcesorium, a następnie zamontować na jego szczycie. W tym momencie bez potrzeby używania samowyzwalacza możemy wykonać zdjęcie kiedy tylko chcemy. Nie ogranicza nas czas czy potrzeba ciągłego zsuwania kijka. Wystarczy nacisnąć, aby wykonać fotografie. Warto nieco dopłacić, a zdecydowanie ułatwimy sobie korzystanie z tych produktów. Jedynym minusem jest bateria. Może się ona szybko rozładować podczas długich sesji. Jednak nic nie szkodzi. Po rozładowaniu nadal zostaje nam funkcja Selfie Sticka, z którego wykonamy zdjęcie tak, jak wspominaliśmy przy pierwszym produkcie. Polecamy każdemu z was, gdyż cena nie jest zbyt wysoka, a otrzymujemy naprawdę przydatne akcesorium.

Najdroższe rozwiązania

A jakie funkcje posiadają Selfie Sticki, za które możemy dać nawet ponad 100 złotych? Przede wszystkim część z nich przystosowana jest do montowania kamerek sportowych. To właśnie z ich pomocą nagramy dynamiczne sceny z niedostępnych wcześniej pozycji. Jednak część modeli pozwala na montaż telefonu i to właśnie one posiadają naprawdę przydatne rozwiązania takie jak:

  • Dodatkowa stabilizacja obrazu
  • Lustro lub cyfrowy ekran do podglądu
  • Zdalne sterowanie pozycją smartfona
  • Wykorzystanie naprawdę wytrzymałych materiałów
  • Wbudowane mikrofony

A to tylko niektóre z ich możliwości. Może i posiadają ciekawe funkcje, lecz nie są wymagane przez część z nas. Jeśli nie potrzebujemy dodatków, a wystarcza nam łączność bluetooth to nie musimy dodatkowo dopłacać. Jednak będą to naprawde przydatne rozwiązania dla osób tworzących wideo w ruchu lub robiących wyjątkowe zdjęcia. Dodatkowa stabilizacja i podgląd obrazu będa naprawdę przydatne, a wybór jest zależny od nas. Warto dopłacić, jeśli tylko techniczne aspekty drogich Selfie Sticków do nas przemawiają i będą dla nas przydatne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here