Na rynku kryptowalut istnieje wiele giełd umożliwiających zakup i sprzedaż. Istnieją także takie, które nie wymagają weryfikacji. Popularność tego typu giełdy polega przede wszystkim na tym, że zapewnia ona swoim użytkownikom anonimowość.

Przykładem takiej giełdy jest Binance. W niniejszym artykule postaramy się podać pełny opis giełdy bez weryfikacji jaką jest Binance. Jest to chińska giełda działająca na rynku od 2017 roku. Zanim przejdziemy do funkcjonalności giełdy Bianance kilka słów o możliwości założenia konta bez weryfikacji. Jak wcześniej wspomniano w przypadku giełdy Bianance jest to możliwe. Choć z jednej strony daje to poczucie anonimowości dla użytkownika to trzeba jednak wiedzieć, że łączy się to z pewnymi ograniczeniami. W przypadku posiadania konta bez weryfikacji możliwa jest wypłata maksymalnie 2 BTC dziennie. Użytkownik, który posiada konto zweryfikowane może wypłacić kwotę 100 BTC.

Rejestracja na Binance

Sama rejestracja na stronie giełdy przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy podczas hasło oraz adres mailowy i kliknąć na „rejestruj”. Rejestrację należy jeszcze potwierdzić klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie w mailu na skrzynkę pocztową.

Także poruszanie się po giełdzie nie powinno sprawiać problemów. Główne menu składa się z kilku opcji. Są to wpłata i wypłata, otwarte i zamknięte transakcje, oferty pracy, pomoc techniczna, ustawienia oraz wybór opcji językowej. Sprzedaż i kupno walut także jest proste. W menu należy wybrać jakie waluty nas interesują. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, a następnie kliknięcie w przycisk „sprzedaj” lub „kup”.

Giełda Binance umożliwia oczywiście także wpłatę oraz wypłatę kryptowalut. W tym celu z menu należy wybrać opcję „wpłata i wypłata”. Zobaczymy listę dostępnych na giełdzie coinów. Przy każdej dostępnej walucie znajduje się przycisk „wpłać” i „wypłać”. W zależności od tego jaka opcja zostanie wybrana na ekranie pojawi się albo numer konta na jaki należy dokonać wpłaty lub formularz, w którym należy podać dane do wypłaty. Trzeba jednak wiedzieć, że Biance obsługuje wyłącznie kryptowaluty. Niemożliwa jest opcja wpłaty/wypłaty walut tradycyjnych.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here